Про холдинг
Green Page

Про холдинг

«АЛЬФА ФОРМУЛА» — виробничо-індустріальний холдинг, діяльність якого полягає у розробці, виробництві, впровадженні та постачанні будівельних матеріалів і технологій, а також технологічних рішень для будівництва об’єктів промислового та цивільного призначення.

Наша місія — бути інноваційним лідером галузі та творити сучасне майбутнє будівельного виробництва в Україні.

Компанія фокусується на інноваційному лідерстві у стратегічно важливих галузях застосування будівельних матеріалів та визнається клієнтами у якості технологічного партнера номер один. Наша корпоративна культура орієнтована на класичні традиції та практики європейського менеджменту, ми приділяємо велику увагу розвитку професійного лідерства серед наших спеціалістів.

Про холдинг
Виробничі потужності Компанії, розташовані у м. Костопіль, Рівненської області.

Флагманським продуктом компанії «АЛЬФА ФОРМУЛА» є ТМ WARMix, продукція якої розроблена на основі останніх прогресивних технологій, які забезпечують високу ефективність будівельних та ремонтних робіт, екологічність, довгий строк експлуатації та економічну доцільність використання.

Інноваційні продукти WARMix є універсальними та ефективно застосовуються як для теплоізоляції будинків, так і для промислових споруд (труб, повітропроводів, трубопроводів).

Про холдинг
Меню