WARMIX BRICK STANDART

Сухі будівельні суміші

Сухі будівельні суміші

Застосовувані в якості допоміжного матеріалу сухі будівельні суміші давно стали невід’ємною складовою будь-якого процесу, пов’язаного зі зведенням, оздобленням, теплоізоляцією будівель. Вони являють собою сухий порошок, в основі якого сполучна речовина (найчастіше цемент, але може бути гіпс, полімер), розбавлене різними добавками, що додають йому необхідні властивості. В якості додатків до бази можуть використовуватися:

 • наповнювачі для створення необхідного обсягу (пісок, мармурова, вапнякова крихта, органічні, мінеральні волокна);
 • водозатримуючі добавки, що збільшують міцність матеріалу одночасно з еластичністю (полімерні дисперсії, ефіри целюлози);
 • пластифікатори, що забезпечують розчину рухливість, що роблять його максимально зручною для укладання (зола, глина, різні полімери);
 • регулятори структури, завдяки яким сухі будівельні суміші штукатурні стають більш морозостійкими, стійкими до дії агресивного середовища (сульфати натрію, жирні спирти);
 • сповільнювачі твердіння (декстрин, лимонна сіль, фосфати) і прискорювачі схоплювання (склади на основі карбонату літію, хлориду натрію, алюмінату), що регулюють час проведення ремонтних робіт;
 • протиморозні, жаростійкі, що модифікують, кислотно-лужні добавки і т.д.

Сфера використання

Величезна різноманітність складів допоміжних будматеріалів зумовила широку область їх застосування. В даний час вони використовуються для виконання більшості зовнішніх і внутрішніх робіт. Розчини на основі цементу застосовуються при зведенні будинків, споруд для укладання плит, цегли, фіксації інших елементів, при облицюванні плиткою тротуарів, басейнів, оздоблення фасадів, цоколів, гідроізоляції фундаментів. Головна відмінна риса таких складів – здатність протистояти негативному впливу навколишнього середовища (перепадів температур, опадів, вітру).

Для внутрішніх робіт поряд з цементними застосовуються гіпсові сухі будівельні суміші. Вони необхідні для вирівнювання стін, стель, закладення тріщин, заливки підлог, укладання плитки на будь-які поверхні, теплоізоляції приміщень, захисту від утворення цвілі, грибка, надмірної вологості. Основні вимоги до таких матеріалів: висока швидкість схоплювання, простота застосування, довговічність.

Види матеріалів

Залежно від складу, призначення їх можна поділити на кілька категорій:

 1. Кладочні. Використовуються для зведення будівель з будь-яких будматеріалів (цегли, піноблоків, газобетону). Головні критерії вибору: стійкість до низьких температур, еластичність, водовідштовхувальні властивості.
 2. Штукатурні. Необхідні для стартової, фінішної обробки стін, фасадів. Важливо, щоб сухі будівельні суміші для штукатурних робіт були економічними, вогнестійкими, простими в нанесенні, мали низьку теплопровідність, високу звукоізоляцію.
 3. Клейові. Застосовуються переважно для укладання плитки на горизонтальні, вертикальні поверхні. Для них особливо важлива адгезія – ступінь зчеплення з основою.
 4. Наливні. Являють собою сухі будівельні суміші для стяжки підлоги, що укладаються під покриття (ламінат, лінолеум, плитку). Довговічні, зручні в застосуванні склади повинні бути міцними, бистрозастивающімі, мати мінімальної усадкою.
 5. Клейові теплоізоляційні. Призначені для фіксації плит з пінополістиролу, мівати і т.д., облаштування армуючого шару. Основні вимоги: висока адгезія, морозостійкість, атмосферостойкость, негорючість.

Якість, перевірена часом

В даний час сухі будівельні суміші Україна пропонує споживачеві в широкому розмаїтті модифікацій, марок виробників. Однак не всі вони відповідально підходять до процесу виготовлення, прагнучи збільшити кількість дешевих добавок на шкоду техніко-експлуатаційними характеристиками кінцевого продукту. Холдинг «АЛЬФА ФОРМУЛА» є одним з лідерів вітчизняного ринку в сфері розробки, виробництва, просування допоміжних будматеріалів.

Зайняти передові позиції в своєму сегменті нам дозволило прагнення зробити продукт максимально конкурентним за рахунок впровадження інноваційних промислових технологій. Ми підходимо до процесу виготовлення в першу чергу з точки зору підвищення якості, що дозволило нам завоювати повагу клієнтів, налагодити довгострокове співробітництво.

Наші сухі будівельні суміші від виробника випускаються на власному заводі, розташованому місті Костопіль Рівненської області. Його потужності обладнані відповідно до останніх європейських стандартів, що дозволяє говорити про найвищі технічні показники готової продукції.

Меню