WARMIX Beton Grunt

WARMIX Beton Grunt

Ґрунтовка адгезійна

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Склад: дисперсія синтетичних смол і наповнювачів
Щільність дисперсії: 1,45 кг/л
Колір: білий
Температура основи при застосуванні: від +5 °С до +30 °С
Час висихання до ступеня 3: від 3 до 4 годин
Опір дифузії: близько 120 μ Н2О
Витрата: від 0,3 до 0,75 кг/м2

Технічні характеристики, наведені в таблиці, є довідковими й не можуть бути підставою для претензій. Продукція торгової марки WARMIX постійно вдосконалюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

Для обробки бетонних та інших щільних основ, які не всмоктують вологу перед нанесенням вирівнювальних шпаклівок і штукатурок.

ВЛАСТИВОСТІ:

• створює шорстку поверхню
• збільшує адгезію покриття до основи
• для гіпсових, гіпсовапняних, вапняно-цементних та інших штукатурок
• ефективна при облицюванні методом «плитка по плитці»
• для внутрішніх і зовнішніх робіт
• вологостійка

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Ґрунтовка WARMIX Beton Grunt застосовується для підготовки під обробку щільних поверхонь (монолітних та збірних бетонних і залізобетонних конструкцій), які не всмоктують вологу, з метою підвищення адгезії до основи оздоблювальних покриттів усередині і зовні приміщень. Ґрунтовка WARMIX Beton Grunt також застосовується для підготовки поверхонь, оброблених цементно-піщаними і цементно-вапняними штукатурками та облицьованих гіпсокартоном, ДСП або керамічною плиткою.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ:

Підготовка основи здійснюється згідно із ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих пошкоджень. Перед застосуванням адгезійної ґрунтовки основу слід очистити від пилу, напливів, мастильних плям та інших речовин, що зменшують адгезію до основи. Усі нерівні та неміцні ділянки основи необхідно видалити. Гігроскопічні поверхні потрібно проґрунтувати WARMIX Interior Grunt за 4 години до початку нанесення WARMIX Beton Grunt. На основах, де наявна вологість, необхідно попередньо (за 3 доби) виконати гідроізоляцію за допомогою інших матеріалів WARMIX. Основи з елементами біологічної корозії слід обробити антибактеріальною ґрунтовкою.

ВИКОНАННЯ РОБІТ:

Ґрунтовку адгезійну WARMIX Beton Grunt перед використанням слід ретельно перемішати. Ґрунтовка наноситься пензлем, валиком або щіткою. Час висихання ґрунтовки насамперед залежить від температури зовнішнього середовища й вологості повітря. За нормальних кліматичних умов (температура +20 ± 2 °C та відносна вологість повітря 55 ± 5%) час висихання ґрунтовки становить 4 години. Після висихання ґрунтовка стійка до механічних впливів, а поверхня придатна для нанесення наступних шарів. Відразу після використання інструменти слід вимити водою. Затверділі залишки видалити органічними розчинниками.

ПРИМІТКА:

Роботи слід виконувати за температури основи від + 5 °С до + 30 °С і при відносній вологості до 80%. Усі наведені в цьому описі вказівки й рекомендації можуть бути ефективними за температури +20 ± 2 °C і при відносній вологості повітря 55 ± 5%. За інших умов час висихання ґрунтовки може змінитися.
При роботі з ґрунтовкою необхідно берегти очі і шкіру. При потраплянні ґрунтовки в очі слід негайно промити їх водою. У разі виникнення подразнення потрібно звернутися до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Крім наведеної вище інформації про способи застосування ґрунтовки адгезійної WARMIX Beton Grunt, при роботі з нею слід керуватися чинною нормативною документацією.

ЗБЕРІГАННЯ:

У фірмовій герметичній упаковці в приміщеннях з постійною температурою від + 5 °С до + 30 °С протягом 18 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці. При транспортуванні берегти від заморожування.

УТИЛІЗАЦІЯ:

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Упаковку утилізувати як побутові відходи.

УПАКОВКА:

Ґрунтовка адгезійна WARMIX Beton Grunt фасується в пластикові відра по ____ кг.

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА:

Виробник гарантує відповідність ґрунтовки адгезійної WARMIX Beton Grunt вказаним технічним характеристикам за умови виконання правил транспортування, зберігання і застосування, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування для інших цілей та в умовах, не передбачених цим технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

Меню