WARMIX Grunt

WARMIX Grunt

Ґрунтовка глибокопроникна

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Склад: дисперсія на основі синтетичних смол
Колір: прозорий
Температура основи: від +5 °C до +35 °С
Час висихання: від 4 до 6 годин
Щільність: 1,01 ± 0,01 г/мл
Коефіцієнт опору дифузії
водяної пари:
близько 100
Витрата ґрунтовки: від 0,1 до 0,2 л/м2

Технічні характеристики, наведені в таблиці, є довідковими й не можуть бути підставою для претензій. Продукція торгової марки WARMIX постійно вдосконалюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

Для підготовки основ усередині та зовні будівель.

ВЛАСТИВОСТІ:

• зміцнює основу
• збільшує адгезію покриттів до основи
• зменшує водопоглинання
• готова до застосування
• не містить органічних розчинників

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Ґрунтовка WARMIX Grunt призначена для підготовки сильно поглинаючих мінеральних основ (цегляні, цементні, гіпсові і цементно-вапняні поверхні, гіпсокартонні плити тощо) перед виконанням опоряджувальних робіт. Ґрунтовка застосовується для внутрішніх та зовнішніх робіт.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ:

Підготовка основи здійснюється згідно із ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих пошкоджень. Перед застосуванням ґрунтовки основа очищається від пилу, напливів, мастильних плям та інших речовин, що зменшують адгезію до основи. Усі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти матеріалами залежно від стану і призначення конструкції за 24 години до початку робіт. Основи з елементами біологічної корозії обробити спеціальним розчином або видалити їх механічним шляхом.

ВИКОНАННЯ РОБІТ:

Ґрунтовку WARMIX Grunt необхідно наносити пензлем, валиком або щіткою. Залежно від стану поверхні ґрунтовка може наноситися в один або два шари. При нанесенні ґрунтовки в два шари для першого шару може використовуватися ґрунтовка більш низької концентрації. Інструменти слід відразу ж після застосування промити водою.

ПРИМІТКА:

Роботи слід виконувати за температури основи від +5 °C до +35 °C і при відносній вологості повітря до 80%. Усі наведені в цьому описі вказівки й рекомендації можуть бути ефективними за температури +20 °С і при відносній вологості повітря 60%. За інших умов час висихання ґрунтовки може змінитися.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Крім вищевказаної інформації про застосування ґрунтовки, при роботі з нею слід керуватися діючими нормативними документами.

ЗБЕРІГАННЯ:

У фірмовій герметичній упаковці, в приміщеннях із постійною температурою від +5 до +30 °C протягом 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. При транспортуванні берегти від заморожування.

УПАКОВКА:

Ґрунтовка WARMIX Grunt фасується в пластмасові каністри по ____ л.

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА:

Виробник гарантує відповідність ґрунтовки WARMIX Grunt вказаним технічним характеристикам за умови виконання правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування для інших цілей та в умовах, не передбачених технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

Меню