WARMIX Quartz Grunt

WARMIX Quartz Grunt

Фарба ґрунтувальна

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Склад: дисперсія синтетичних смол і наповнювачів
Щільність дисперсії: близько 1,5 кг/л
Колір: білий
Температура основи при застосуванні: від +5 °C до +35 °С
Час висихання до ступеня 3: від 3 до 6 годин
Коефіцієнт опору дифузії
водяної пари:
близько 120
Витрата ґрунтовки: від 0,3 до 0,75 л/м2

Технічні характеристики, наведені в таблиці, є довідковими й не можуть бути підставою для претензій. Продукція торгової марки WARMIX постійно вдосконалюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

Для підготовки основ під декоративні тонкошарові штукатурки та фарби.

ВЛАСТИВОСТІ:

• білого кольору, на основі синтетичних смол
• зміцнює поверхню та сприяє збільшенню адгезії
• готова до застосування
• водостійка

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

Ґрунтувальна фарба WARMIX Quartz Grunt призначена для попередньої обробки основ з метою їх зміцнення і збільшення адгезії, а також для спрощення виконання робіт з нанесення декоративних штукатурок і фарб та консервації штукатурок фасадів на зимовий період. Застосовується на основах з бетону, цегли, цементно-вапняних, цементно-піщаних штукатурок, на гіпсових поверхнях і т.п., на стінах і стелях всередині й зовні будинків. У фасадних системах скріпленої теплоізоляції використовується для підготовки захисного армованого шару під обробку.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ:

Підготовка основи здійснюється згідно із ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих пошкоджень. Перед застосуванням ґрунтувальної фарби основа очищається від пилу, напливів, мастильних плям та інших речовин, що зменшують адгезію до основи. Усі нерівності та нестійкі ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти сумішшю WARMIX Universal Glue або WARMIX Universal BRICK за 24 години до початку робіт. На основах, що схильні до зволоження, необхідно попередньо, за 3 доби, виконати гідроізоляцію. Основи з елементами біологічної корозії слід обробити спеціальним розчином або видалити їх механічним шляхом.

ВИКОНАННЯ РОБІТ:

Ґрунтувальну фарбу WARMIX Quartz Grunt перед застосуванням слід ретельно перемішати. Фарба наноситься пензлем або щіткою. Час висихання фарби насамперед залежить від температури навколишнього середовища й вологості повітря. За нормальних кліматичних умов (температура +20 °C та відносна вологість повітря 60%) фарба висихає за 4 години. Суха фарба стійка до механічних впливів. Інструменти варто відразу ж після застосування промити водою. Засохлі бризки слід видалити органічними розчинниками.

ПРИМІТКА:

Роботи слід виконувати за температури основи від +5 °C до +35 °C і при відносній вологості до 80%. Усі наведені в цьому описі вказівки та рекомендації можуть бути ефективними за температури +20 °C та при відносній вологості повітря 60%. За інших умов час висихання фарби може змінитися.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Крім вищевказаної інформації про застосування фарби, при роботі з нею слід керуватися діючими нормативними документами.

ЗБЕРІГАННЯ:

У фірмовій герметичній упаковці в приміщеннях з постійною температурою від + 5 °C до + 30 °С протягом 18 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. Берегти від заморожування.

УПАКОВКА:

Ґрунтувальна фарба WARMIX Quartz Grunt фасується в пластмасові відра по ____ кг.

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА:

Виробник гарантує відповідність ґрунтувальної фарби WARMIX Quartz Grunt вказаним технічним характеристикам за умови виконання правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування для інших цілей та в умовах, не передбачених технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

Меню