WARMIX T 151 Decor Plast ACRYL T-1,5 («КАМІНЦЕВА» ⍉ 1,5 мм) БАЗА А

WARMIX T 151 Decor Plast ACRYL T-1,5 («КАМІНЦЕВА» ⍉ 1,5 мм) БАЗА А

Штукатурка декоративна акрилова «КАМІНЦЕВА» (⍉ 1,5 мм)

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
Щільність: 1,6 кг/дм3
Температура основи при застосуванні розчинної суміші: від +5 °C до +30 °C
Стійкість до впливу дощових опадів: через 24 години
Час утворення поверхневої плівки: близько 15 хвилин
Еквівалент опору дифузії водяної пари повітряного прошарку, Sd (м): – зерно 1,5 мм: 0,25

 

Коефіцієнт водопоглинання, не більше: 0,15 кг/(м2 • год0,5 )
Витрати*  WARMIX Decor Plast Acryl:

Фактура «Камінцева»:

– зерно 1,5 мм: від 2,5 до 2,8 кг/м2

 

ДСТУ EN 1062-1:2012

*Витрата продукту залежить від нерівності основи та навичок виконавця.. Наведені технічні характеристики — довідкові і не можуть служити підставою для претензій. Продукція торгової марки WARMIX постійно вдосконалюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

Склад:

водна дисперсія синтетичних смол з мінеральними наповнювачами та модифікаторами

Сфера застосування:

Штукатурка Полімерна WARMIX Decor Plast Acryl призначена для декоративної обробки поверхонь всередині і зовні будинків, по бетонних, підготовлених цегляних, обштукатурених основах і в системах теплоізоляції фасадів, а також всередині приміщень по основах з гіпсу, гіпсокартону, деревостружкових плит (після обробки їх ґрунтовками WARMIX Grunt і WARMIX Quartz Grunt). Не можна застосовувати для обробки цоколя

Властивості:
  • стійка до атмосферних впливів;
  • стійка до ударних навантажень;
  • гідрофобна (водовідштовхувальна);
  • еластична;
  • легко наноситься на поверхню конструкцій;
Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1 -23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням штукатурки основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. При необхідності заснування повинні бути вирівняні.

Зовні будівель

Міцні і щільні цементно-піщані і цементно-вапняні штукатурки («вік» не менше 14 діб), бетонні основи («вік» не менше 3 місяців, вологість 4%), міцна безшовна цегляна кладка («вік» не менш 28 діб) перед нанесенням штукатурки попередньо обробляються WARMIX Quartz Grunt. Неміцні основи, а також основи з високою всмоктуючою здатністю попередньо необхідно обробити ґрунтовкою WARMIX Grunt, а потім через 4 години нанести шар WARMIX Quartz Grunt. Штукатурки наносяться після повного висихання WARMIX Quartz Grunt.

Всередині будівель

Гіпсові основи вологістю менше 1% і основи з сильно всмоктуючих цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок необхідно попередньо заґрунтувати ґрунтовкою WARMIX Grunt, а потім нанести WARMIX Quartz Grunt і витримати до повного висихання. Малярські покриття з клейових або вапняних фарб слід ретельно видалити, а поверхню заґрунтувати WARMIX Quartz Grunt. Покриття з олійних і полімерних фарб слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника, а потім всю поверхню обробити ґрунтовкою WARMIX Quartz Grunt.

Ґрунтовку WARMIX Quartz Grunt рекомендується застосовувати в кольорі, наближеному до кольору штукатурки.

Рекомендації

Для збереження рівномірності кольору рекомендується при роботі на однорідних і великих поверхнях використовувати матеріали однієї партії, зазначеної на упаковці, а також воду з одного джерела. Роботи на одній поверхні варто виконувати безупинно, дотримуючись правила нанесення «мокре на мокре». При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення штукатурки на сильно нагріті поверхні, наприклад, що знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів. Свіжу штукатурку необхідно протягом 1 дня захищати від дощових опадів, а також надмірного пересихання і негативних температур. З цією метою будівельні ліси необхідно прикрити сіткою або фольгою. У разі використання матеріалу в умовах, що не розглянуті в цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Примітки

Штукатурку WARMIX Decor Plast Acryl не можна змішувати з іншими матеріалами (фарби, штукатурки та ін.). Роботи слід виконувати в сухих умовах при відносній вологості повітря не вище 80% і температурі основи від +5 °С до +30 °С.

Всі викладені в даному описі вказівки і рекомендації можуть бути ефективні при температурі +20 °С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання може змінитися. При роботі зі штукатуркою WARMIX Decor Plast Acryl необхідно берегти очі і шкіру. У разі потрапляння суміші в очі негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Крім вищевикладеної інформації про застосування фарби, при роботі з нею слід керуватися діючими нормативними документами. У разі використання фарби в інших умовах необхідно самостійно провести тестові випробування або звернутися за консультацією до виробника.

При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення фарби на сильно нагріті поверхні, наприклад, поверхні, що знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів. Свіжопофарбовані поверхні необхідно захищати від дощових опадів до повного висихання фарби.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях при температурі від + 5 °С до + 30 °С — 18 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. Оберігати від заморожування.

Упаковка та утилізація

Суміш WARMIX Decor Plast Acryl фасується в пластикові відра по 25 кг.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність матеріалу вказаним технічним параметрам при виконанні правил приготування, застосування та зберігання продукту наведених вище. Виробник не несе відповідальності при неправильному застосуванні матеріалу, а також при застосуванні його в інших цілях та умовах не передбачених даним описом.

Виробник:

ТОВ «АЙ КЬЮ ТЕК (УКРАЇНА)», Україна, м. Київ, вул. Лейпцизька, 5, оф., 1.

Замовник:

ТОВ “АЛЬФА ФОРМУЛА”, Україна, 04074, м.Київ, вул.Новозабарська, буд. 2/6.

Меню