WARMIX A 901 WATER PROOF

WARMIX A 901 WATER PROOF

Смесь для устройства гидроизоляции

WARMIX A 901 WATER PROOF
Расход воды на 25 кг
WARMIX A 901 WATER PROOF
Время использования раствора
WARMIX A 901 WATER PROOF
Прочность сцепления
WARMIX A 901 WATER PROOF
Морозостойкость
Технічні параметри
Витрата води для приготування робочого розчину

– для обмазувального шару

– для штукатурного шару

5,5-6,0 л на 25 кг

5,0-5,5 л на 25 кг

Час використання розчину не менше 60 хв
Cтійкість до атмосферних опадів через 24 години
Готовність покриття до експлуатації:

-технологічне пересування

-облицювання, заповнення водою

через 3 доби

через 7 діб

Міцність зчеплення з основою в повітряно-сухих умовах після 28 діб тверднення не менше 1,0 МПа
Міцність на стиск через 28 діб не менше 15,0 МПа
Водонепроникність за  24 години у віці 7 діб не менше 0,05 МПа
Морозостійкість більше 75 циклів
Температура застосування розчину від +5 0С до +30 0С
Температура експлуатації від -50 0С до +70 0С

*Витрата продукту залежить від стану основи та навичок виконавця робіт.

Суміш для влаштування гідроізоляції Ц.1.Гі1 ДСТУ Б В.2.7-126:2011

Наведені технічні характеристики — довідкові і не можуть служити підставою для претензій. Продукція торгової марки WARMIX постійно вдосконалюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

Склад

цемент, фракціонований пісок, фракціонований пісок та модифікуючі полімерні добавки.

Сфера застосування

призначена для влаштування гідроізоляційного шару на мінеральних поверхнях (бетон, цегла, цементно-піщана штукатурка, стяжка тощо),  що в процесі експлуатації не зазнають дефоромацій (фундаменти, цоколі, балкони, тераси, душові, басейни, очисні споруди, резервуари, призначені для зберігання води, в т. ч. питної). Ефективна для використання всередині та зовні будівель і споруд, при будівництві, а також реконструкції. Наноситься з боку дії води, перед облицюванням штучними або природними матеріалами. Забезпечує надійну гідроізоляцію конструкцій як в умовах постійного, так і в умовах періодичного зволоження, а також гідростатичного тиску водяного стовпа висотою до 5м

Властивості
  • Висока адгезія
  • Морозостійка
  • Застосування всередині та зовні будівель
  • Придатна для резервуарів з питною водою
  • Можно добавить
Підготовка основи

Здійснюється згідно з вимогами ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Поверхня повинна бути міцною, рівною(впадини та  нерівності поверхні перешкоджають створенню фактури), однорідною за водопоглинанням, очищеною від пилу, мастила та інших розділяючих речовин, що знижують адгезію розчину. Водопоглинаючі основи просочують ґрунтовками, потім вкривають контакт-ґрунтом. Покриття, пофарбовані вапняними, полімерними, органорозчинними, масляними фарбами, повністю видаляють механічним або іншим способом.

Виконання робіт

Приготування робочого розчину: в чисту ємність налити воду з розрахунку для обмазувальної гідроізоляції 220-240 мл на 1 кг сухої суміші (5,5-6,0 л на 25 кг),  для штукатурної гідроізоляції 200-220 мл на 1 кг сухої суміші (5,0-5,5 л на 25 кг) рекомендована температура води від +15 0С до +20 0С. Поступово перемішуючи міксером, додавати суміш до отримання розчину без грудок. Після витримки 5 хвилин, перемішати знову до необхідної консистенції, якщо потрібно відкоригувати водою або сухим матеріалом. Час використання готового розчину — не менше 60 хвилин.

Розчинову суміш наносять на вологу підготовлену  поверхню за допомогою жорсткого пензля або щітки нанести розчин шаром 1 мм в одному напрямку без перехрещень. Другий шар нанести таким самим способом за допомогою шпателя в перпендикулярному напрямку на ущільнений (що втратив рухомість), але вологий попередній шар. штукатурний шар розчинової суміші нанести за допомогою шпателя на затверділу обмазувальну гідроізоляцію, дотримуючись методу «мокре на мокре».  Загальна товщина шарів не повинна перевищувати 5 мм.

Витрати суміші на 1 м2
Призначення гідроізоляції Товщина першого шару, мм Товщина другого шару,мм Товщина третього шару,мм Загальна витрата
Захист від періодичного зволоження без тиску води (два обмазувальних шари) 1,0 2,0 4,0-5,5 кг
Захист від гідростатичного тиску до 5 м (два обмазувальних та один штукатурний шар) 1,0 2,0 2,0 7,8-8,2 кг
Рекомендації

Необхідно запобігати  свіжонанесену розчинову суміш надмірному висиханню (утворення протягів, попадання прямих сонячних променів), впливу від’ємних температур, штукатурку протягом – 7 днів, від дії атмосферних опадів – протягом 1 доби. для збільшення терміну експлуатації полімерцементної гідроізоляції необхідно захистити її від механічних пошкоджень, дії хімічно агресивного середовища та ультрафіолету шляхом влаштування опоряджувального шару (полімерцементна штукатурка, плитка, фарби та ін.). Крім вищевикладеної інформації про застосування WARMIX A 901 WATER PROOF, при роботі з ним слід керуватися діючими нормативними документами. У разі використання в інших умовах необхідно самостійно провести тестові випробування або звернутися за консультацією до виробника.

Примітки

Роботи слід виконувати за температури основи від +5 °C до +30 °C та відносній вологості  повітря 55-65 %. Всі приведені дані дійсні для t=+20 0С та вологості 60 %, в інших умовах параметри та характеристики можуть змінитись.

Суміш WARMIX A 901 WATER PROOF містить цемент, тому дає лужну реакцію при зачиненні водою, під час роботи застосовувати засоби захисту. При потраплянні в очі та на слизові оболонки ретельно промити водою, звернутись до лікаря.

Зберігання

Cтрок придатності — 12 місяців з дати виготовлення (за умови зберігання в фірмовій непошкодженій  упаковці в сухих приміщеннях на піддонах).

Упаковка та утилізація

Суміш WARMIX A 901 WATER PROOF фасується у тришарові мішки по 25 кг. Після використання залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, упаковку – як побутові відходи.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність матеріалу вказаним технічним параметрам при умові виконання правил приготування, застосування та зберігання продукту наведених вище. Виробник не несе відповідальності при неправильному застосуванні матеріалу, а також при застосуванні його в інших цілях та умовах не передбачених даним описом.

Маса нетто:

25 кг (± 1%)

Виробник:

ТОВ “АЛЬФА ФОРМУЛА”

Україна, 04074, м. Київ, вул. Новозабарська, буд. 2/6

тел.: (044) 501-91-63

Адреса потужностей виробництва:

Рівненська обл., м. Костопіль, вул. Дерев’яна, 7

тел.: (03657) 2-15-01

Меню