WARMIX BRICK STANDART

WARMIX BRICK STANDART

Клейова суміш для мурування піно-, газобетонних блоків

WARMIX BRICK STANDART
Морозостійкість
WARMIX BRICK STANDART
Витрата води на 25 кг
WARMIX BRICK STANDART
Витрата сухої суміші
2aAsset 21
Час використання розчину
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
Витрата води для приготування робочого розчину 4,5-5,0 л на 25 кг
Витрата* сухої суміші на 1 м3 муруваня 600х400х288 при товщині шва 2 мм приблизно 25 кг
Час використання розчину не менше 120 хв
Міцність зчеплення з основою (міцність шва) за 28 діб не менше 0,2 МПа
Границя міцності на стиск за 28 діб не менше 5,0 МПа
Морозостійкість не менше 50 циклів
Температура застосування розчину від +5 0С до +30 0С
Температура експлуатації від -50 0С до +70 0С

*Витрата продукту залежить від стану основи та навичок виконавця робіт.

Суміш для мурування Ц.1.МР2, ДСТУ Б В.2.7-126:2011

СКЛАД

цемент, фракціонований пісок та модифікуючи полімерні добавки

Сфера застосування

використовується при зведенні несучих стін, огороджуючих конструкцій та перегородок. Розчинна суміш призначена для тонкошарової кладки стін з точних по розміру блоків газо-пінобетону, пресованих, пустотних бетонних та керамічних. Крім того придатна для інших стінових матеріалів. Розчин клейової суміші для мурування піно-, газобетонних блоків WARMiX BRICK STANDART має високу пластичність, а також адгезію до переважної більшості стінових матеріалів. Затверділий матеріал має високі показники міцності тому забезпечується монолітність та довговічність споруд, крім того до мінімуму зменшується товщина швів і покращуються теплоізоляційні властивості огороджуючих конструкцій

Властивості:
  • Універсальна
  • Тонкошарова
  • Запобігає утворенню «містків холоду»
  • Морозостійка
Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно вимог ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Поверхня має бути міцною, однорідною за водопоглинанням, очищеною від пилу, мастила та інших розділяючих речовин, що знижують адгезію. За потреби основу необхідно відремонтувати та прогрунтувати.

Виконання робіт

Для приготування робочого розчину в чисту ємність налити воду з розрахунку 180…200мл на 1кг сухої суміші(4,5…5 л на 25 кг). Поступово перемішуючи міксером, додавати суміш до утворення розчину без грудок. Після витримки 5 хвилин перемішати знову до необхідної консистенції, при потребі корегувати водою або сухим матеріалом. Час використання готового розчину 120 хвилин.

Розчин рівномірно наносять на контактні поверхні блоків з допомогою зубчатого шпателя 4-10мм(залежить від точності та правильності розмірів матеріалу) або кельми, вкладають до конструкції та ущільнюють резиновою киянкою. Положення виробу може коректуватись на протязі 5…7хв. Надлишок розчину вижатий з швів прибирають кельмою для подальшого застосування. Після закінченння робіт інструмент ретельно вимити. Роботи проводити у відповідності з вимогами діючої документації.

Рекомендації

На зведену конструкцію протягом 24 годин(частковий набір міцності) потрібно уникати дії надмірних навантажень та перекидаючих зусиль. Не замішувати новий заміс з залишками попереднього тому що це може погіршити якість розчину. При високих температурах доцільно використовувати холодну воду, а при tнс= +5…10 0С підігріту. Перед застосуванням не зберігати тривалий час суміш у мішках на сонці та морозі В спекотну погоду рекомендується зволожувати блоки.

Примітки

Суміш WARMiX BRICK STANDART містить портландцемент тому дає лужну реакцію при зачиненні водою, під час роботи використовувати засоби захисту. При потраплянні в очі та слизові оболонки ретельно промити водою, звернутись до лікаря. Всі наведені дані дійсні для tнс=+20 0С і вологості 60%, в інших умовах параметри та характеристики можуть змінитись.

Зберігання:

термін придатності 12 місяців від дати виготовлення, дата виготовлення зазначена на упаковці. Номер партії співпадає з датою виготовлення. Зберігати у фірмовій непошкодженій упаковці в сухих приміщеннях на піддонах.

Упаковка та утилізація:

Суміш WARMiX BRICK STANDART фасується у тришарові мішки по 25 кг. Після використання залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, упаковку – як побутові відходи.

Гарантії виробника:

Виробник гарантує відповідність матеріалу вказаним технічним параметрам при виконанні правил приготування, застосування та зберігання продукту наведених вище. Виробник не несе відповідальності при неправильному застосуванні матеріалу, а також при застосуванні його в інших цілях та умовах не передбачених даним описом.

Меню