WARMIX UNIVERSAL GRES GLUE (ЗК – 2)

WARMIX UNIVERSAL GRES GLUE (ЗК – 2)

Клей для керамограніту

icons
Морозостійкість
icons28 днiв
Міцність зчеплення
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
Витрата води для приготування робочого розчину 5,25-5,5 л на 25 кг
Витрата сухої суміші при товщині шару 1 мм від 1,8 кг\м2*
Час використання розчину не менше 120 хв
Час коригування не менше 20 хв
Відкритий час не менше 20 хв
Міцність зчеплення з основою в повітряно-сухих умовах після 28 діб тверднення не менше 0,8 МПа
Розшивання швів через 24 год
Час можливого технологічного пересування не раніше ніж 24 год
Товщина клейового шару 2-10 мм
Температура застосування розчину від +5 0С до +30 0С
Морозостійкість більше 75 циклів
Температура експлуатації від -50 0С до +70 0С

*Витрата продукту залежить від стану основи та навичок виконавця робіт.
Група Ц.1.ЗК2, ДСТУ Б В.2.7-126:2011

СКЛАД:

Портландцемент, фракціонований пісок та модифікуючі полімерні добавки.

Сфера застосування:

Для облицювання стін та підлог керамічною, керамогранітною плиткою (з водопоглинанням від 0,2 %), розміром не більше 600х600 мм. На недеформовані мінеральні основи (бетонні, цегляні, цементно-піщані, цементно-вапняні та гіпсові), всередині та зовні споруд. Приготований розчин — еластичний, тиксотропний, а затверділа суміш — водо- та морозостійка.

Властивості:

• Висока адгезія до основи
• Пластичний
• Стійкий до вертикального зміщення
• Водо- та морозостійкий
• Для горизонтальних та вертикальних поверхонь
• Застосування всередині та зовні будівель

Підготовка основи:

Підготовка основи здійснюється згідно з вимогами ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Поверхня повинна бути міцною, однорідною за водопоглинанням, очищеною від пилу, мастила та інших розділяючих речовин, що знижують адгезію розчину. За необхідності основу потрібно відремонтувати, вирівняти та поґрунтувати. Невеликі нерівності та вибоїни в основі можна зарівняти цією ж клейовою сумішшю, можливе також використання інших спеціальних сумішей. Ґрунтовка рекомендується глибокого проникнення, при ремонті основи починати укладання плитки не раніше ніж через 24 години після закінчення роботи.

Виконання робіт:

Приготування робочого розчину: в чисту ємність налити воду з розрахунку 210-220 мл на 1 кг сухої суміші (5,25 -5,5 л на 25 кг), рекомендована температура води від +15 0С до +20 0С. Поступово перемішуючи міксером, додавати суміш до отримання розчину без грудок. Після витримки 5 хвилин, перемішати знову до необхідної консистенції, якщо потрібно відкоригувати водою або сухим матеріалом. Час використання готового розчину — 120 хвилин.
Нанести приготований розчин суміші на основу по всій контактній поверхні тонким шаром за допомогою лопатки або терки, розрівняти зубчатим шпателем. Плитку попередньо не замочувати у воді. Викласти плитку на рівну розчинну поверхню та притиснути (рекомендовано застосовувати різні розміри зубчастих шпателів залежно від розміру плитки, див. нижче). Під час притискання прикласти зусилля рівномірно по площі для розподілення розчину між основою та матеріалом. Максимальна товщина розчинної частини не повинна перевищувати 10 мм. Плитки не слід укладати без шва, мінімальний розмір якого повинен бути 2 мм. Можливий час коректування положення — 20 хвилин, також не рекомендовано наносити надмірну кількість розчину по площі для запобігання пересихання. Залишки розчину необхідно видалити з лицьової поверхні плитки до затвердіння, при нормальних умовах заповнення швів провести через 24 години. При низьких температурах навколишнього середовища строки робіт можуть продовжуватись.

Меню