WARMIX Universal Hot Glue

WARMIX Universal Hot Glue

клей для облицювання камінів та печей

2aAsset 31
Витрата води на 25 кг
2aAsset 41
Витрата сухої суміші
2aAsset 21
Час використання розчину
2aAsset 2128 днiв
Міцність зчеплення
icons
Морозостійкість
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
Витрата води для приготування робочого розчину 5,5-6,5 л на 25 кг
Витрата сухої суміші при товщині шару 1 мм від 1,8 кг\м2*
Час використання розчину понад 120 хв.
Час корегування не менше 20 хв.
Відкритий час не менше 20 хв.
Міцність зчеплення з основою в повітряно-сухих умовах після 28 діб тверднення:

– витримки в повітряно-сухих умовах

– температурного впливу (+70˚С)

 

не менше 1,0 МПа

Розшивання швів через 24 год.
Час можливого технологічного пересування не раніше ніж 24 год.
Температура застосування розчину від +5 0С до +30 0С
Морозостійкість понад 75 циклів
Температура експлуатації від -300С до +180 0С

*Суміш для закріплення матеріалів Ц.1.ЗК4, ДСТУ Б В.2.7-126:2011.

СКЛАД:

цемент, фракціонований пісок та модифікуючі полімерні добавки.

Сфера застосування:

Використовується для облицювання поверхонь печей, камінів та димоходів, а також інших поверхонь (крім гіпсових), що не деформуються керамічною, керамогранітною плиткою (з водопоглинанням від 0,2%), плиткою з натурального (крім мармурових) та штучного каменю, розміром не більше ніж 600х600 мм. Ефективний при облицюванні “теплої підлоги” в системах підлог з підігрівом. Можливе застосування для вирівнювання поверхонь печей та камінів перед подальшим опорядженням (наноситься шаром до 10 мм).

Властивості:
  • Термостійкий до 180˚С
  • Висока адгезія до основи
  • Стійкий до зміщення
  • Можливе застосування в системах підлог з підігрівом
  • Водо- та морозостійкий
  • Для горизонтальних та вертикальних поверхонь
Підготовка основи:

Підготовка основи здійснюється згідно з вимогами ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Поверхня повинна бути міцною, однорідною за водопоглинанням, очищеною від пилу, мастила та інших розділяючих речовин, що знижують адгезію розчину. За необхідності основу потрібно відремонтувати, вирівняти та проґрунтувати. Невеликі нерівності та виїмки в основі можна зарівняти цією ж клейовою сумішшю, можливе також використання інших спеціальних сумішей. Рекомендується ґрунтовка глибокого проникнення WARMIX GRUNT. При ремонті основи починати укладання плитки варто не раніше ніж після 24-х годин з моменту закінчення роботи.

Виконання робіт:

Для приготування робочого розчину клею в чисту ємність налити воду (рекомендована температура +15…+20 0С) з розрахунку 220…260 мл на 1 кг сухої суміші (5,50…6,5 л на 25 кг). Поступово перемішуючи міксером, додавати суміш до отримання розчину без грудок. Після витримки протягом 5 хвилин перемішати знову до необхідної консистенції. За потреби відкоригувати водою або сухим матеріалом. Час використання готового розчину становить 120 хвилин.

Нанести приготований розчин суміші «WARMIX Universal Hot Glue» на основу по всій контактній поверхні тонким шаром за допомогою лопатки або терки, розрівняти зубчастим шпателем. Плитку попередньо не замочувати у воді. Викласти плитку на рівну розчинну поверхню та притиснути (рекомендовано застосовувати різні розміри зубчастих шпателів залежно від розміру плитки, див. нижче). Під час притискання докласти зусилля рівномірно по площі для розподілення розчину між основою і матеріалом. Плитки не слід укладати без шва, мінімальний розмір якого повинен бути 2 мм. Можливий час коректування положення дорівнює 20 хвилин. Також не рекомендовано наносити надмірну кількість розчину по площі для запобігання пересиханню. Залишки розчину необхідно видалити з лицьової поверхні плитки до затвердіння, за нормальних умов заповнення швів провести через 24 години.

При облицюванні можливо застосовувати двосторонній (комбінований) метод нанесення розчинової суміші, коли частину розчину клею наносять на основу та додатково шар 1..2 мм на зворотний бік облицювального виробу, підвищуючи міцність зчеплення плитки з поверхнею.

Плитка, см Розмір сторони

квадратного зубця шпателя, мм

Витрата сухої суміші кг/м2*
менше 5*5 3 2,0
5*5 до 10*10 4 2,6
10*10 до 20*20 6 3,9
20*20 до 30*30 8 5,1
30*30 до 40*40 10 6,4
більше 40*40 12 7,7
Рекомендації:

Температурне навантаження облицьованих поверхонь необхідно виконувати після набору міцності не раніше ніж через 28 діб після облицювання. Не здійснювати різкого підвищення температури облицювальної поверхні, температуру піднімати поступово.

Примітки:

Роботи слід виконувати за температури основи від +5 °C до +30 °C. Усі наведені дані дійсні для t=+20 0С та при вологості 60%, за інших умов параметри та характеристики можуть змінитися.
Суміш «WARMIX Universal Hot Glue» містить портландцемент, тому дає лужну реакцію при змішуванні з водою. Під час роботи необхідно застосовувати засоби захисту. При потраплянні в очі та на слизові оболонки слід ретельно промити їх водою, звернутися до лікаря.

Зберігання:

строк придатності становить 12 місяців із дати виготовлення при зберіганні у фірмовій непошкодженій упаковці в сухих приміщеннях на піддонах.

Упаковка та утилізація:

Суміш «WARMIX Universal Hot Glue» фасується у тришарові мішки по 25 кг. Після використання залишки продукту слід утилізувати як будівельне сміття, упаковку – як побутові відходи.

Гарантії виробника:

Виробник гарантує відповідність матеріалу вказаним технічним параметрам при виконанні правил приготування, застосування та зберігання продукту, наведених вище. Виробник не несе відповідальності при неправильному застосуванні матеріалу, а також при застосуванні його для інших цілей та в умовах, не передбачених цим описом.

Маса нетто: 25 кг±0,25кг

Виробник: ТОВ “АЛЬФА ФОРМУЛА”, Україна, 04074, м.Київ, вул.Новозабарська, буд. 2/6; тел.: (044) 501-91-63.

Адреса потужностей виробництва: Рівненська обл., м.Костопіль, вул. Дерев’яна, 7; тел.: (03657) 2-15-01.

Меню