inTHERMIX Теплий шов D-600

inTHERMIX Теплий шов D-600

Теплоізоляційна суміш для мурування керамоблоків

TBarCode - 11.11.3.16213 BarCode licensed to MEM:TEC-IT Datenverarbeitung GmbH Internal License TBarCode - 11.11.3.16213 BarCode licensed to MEM:TEC-IT Datenverarbeitung GmbH Internal License
Теплоізоляційна
2aAsset 21
Містить в своєму складі перліт
2aAsset 31
Паропроникна
2aAsset 41
Запобігає утворенню «містків холоду»
2aAsset 51
Пластична, зручна в застосуванні
2aAsset 11
Морозостійка
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
Витрата води для приготування робочого розчину 12л-13л на вміст мішка ( 25л )
Витрата* сухої суміші на 1 м2 при товщині шва 10 мм вміст одного мішка ( 25л )
Час використання розчину не менше 60 хв
Міцність зчеплення з основою (міцність шва) за 28 діб не менше 0,2 МПа
Границя міцності на стиск за 28 діб не менше 5,0 МПа
Теплопровідність в сухому стані не більше 0,19  Вт/(м•К) при температурі (25±5 0С)
Морозостійкість не менше 50 циклів
Температура застосування розчину від +5 0С до +30 0С
Температура експлуатації від -50 0С до +70 0С

*Витрата продукту залежить від стану основи та навичок виконавця робіт.

Суміш для мурування Ц.1.МР4, ДСТУ Б В.2.7-126:2011

СКЛАД:

цемент, мінеральні заповнювачі, спучений перліт та модифікуючи полімерні добавки

Сфера застосування:

використовується при зведенні несучих стін, огороджуючих конструкцій та перегородок. Розчинна суміш призначена для  кладки (10-12 мм) стін  з керамічних пустотілих блоків, шлакоблоків, керамзитоблоків, блоків та двійної цегли, силікатної цегли, рядової та іншої цегли тощо. Крім того придатна для інших стінових матеріалів. Розчин клейової суміші для мурування «inTHERMIX Теплий шов D-600» має високу пластичність, а також адгезію до переважної більшості стінових матеріалів. Затверділий матеріал має високі показники міцності тому забезпечується монолітність та довговічність споруд, крім того має підвищені теплоізоляційні властивості розчину.

Властивості:
  • Теплоізоляційна
  • Містить в своєму складі перліт
  • Паропроникна
  • Запобігає утворенню «містків холоду»
  • Пластична, зручна в застосуванні
  • Морозостійка
Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно вимог ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Поверхня має бути міцною, однорідною за водопоглинанням, очищеною від пилу, мастила та інших розділяючих речовин, що знижують адгезію. За потреби основу необхідно відремонтувати та прогрунтувати.

Виконання робіт

Для приготування робочого розчину в чисту ємність налити 12л-13л води, потім додати весь вміст мішка (забороняється використовувати суміш частинами) Поступово перемішуючи міксером до утворення розчину без грудок. Після витримки 5 хвилин перемішати знову до необхідної консистенції, при потребі корегувати водою або сухим матеріалом. Час використання готового розчину 60 хвилин.

Розчин рівномірно наносять на контактні поверхні зволожених блоків шаром 10-12 мм (залежить від точності та правильності розмірів матеріалу) за допомогою кельми, вкладають до конструкції та ущільнюють резиновою киянкою. Положення виробу може коректуватись на протязі 3 хв. Надлишок розчину вижатий з швів прибирають кельмою для подальшого застосування. Після закінчення робіт інструмент ретельно вимити. Роботи проводити у відповідності з вимогами діючої документації.

Рекомендації

На зведену конструкцію протягом 24 годин(частковий набір міцності) потрібно уникати дії надмірних навантажень та перекидаючих зусиль. Не замішувати новий заміс з залишками попереднього тому що це може погіршити якість розчину. При високих температурах доцільно використовувати холодну воду, а при tнс= +5…10 0С підігріту. Перед застосуванням не зберігати тривалий час суміш у мішках на сонці та морозі. В спекотну погоду рекомендується зволожувати блоки.

Примітки

Суміш «inTHERMIX Теплий шов D-600» містить портландцемент тому дає лужну реакцію при зачиненні водою, під час роботи використовувати засоби захисту. При потраплянні в очі та слизові оболонки ретельно промити водою, звернутись до лікаря. Всі наведені дані дійсні для tнс=+20 0С і вологості 60%, в інших умовах параметри та характеристики можуть змінитись.

Зберігання

Термін придатності 12 місяців від дати виготовлення, дата виготовлення зазначена на упаковці. Номер партії співпадає з датою виготовлення. Зберігати у фірмовій непошкодженій упаковці в сухих приміщеннях на піддонах.

Упаковка та утилізація

Суміш «inTHERMIX Теплий шов D-600» фасується у тришарові мішки по 25л. Після використання залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, упаковку – як побутові відходи.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність матеріалу вказаним технічним параметрам при виконанні правил приготування, застосування та зберігання продукту наведених вище. Виробник не несе відповідальності при неправильному застосуванні матеріалу, а також при застосуванні його в інших цілях та умовах не передбачених даним описом.

Меню